Архів: 03.05.2017

Прокуратура повернула Коблівській об’єднаній територіальній громаді земельну ділянку на Чорноморському узбережжі Миколаївщини вартістю 3,1 млн грн.

Соціологи кажуть, моторній лідерці «Нацфронту» це не допоможе. Політологи ж не такі категоричні.

Моґеріні також наголосила на важливості підтримки незалежної, якісної та етичної журналістики.

Вісімдесят років тому сталася трагедія, що поклала край ері дирижаблів.

Росія і Туреччина під час переговорів в Сочі домовилися про зняття всіх взаємних торгових обмежень, крім заборони на імпорт турецьких томатів.

Команда переселенців збирає гроші на зйомки фільму «Очі Донбасу», який розкаже історію про збройний конфлікт на Сході України, побачену очима дітей. Автор ідеї Юрій Кочкаров – підприємець, чий бізнес постраждав від конфлікту на Донбасі.

Голова Львівської облради Олександр Ганущин прокоментував «компрометуючі фото».

Першого травня близько 19 години прикордонна поліція Румунії затримала двох громадян України, жителів Тячівського району: 24-річного Михайла Йовдія та його дружину – 23-річну Олену Йовдій.

Інтерпол відмовився оголошувати в міжнародний розшук колишнього прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка.

Адміністрація соцмережі Facebook залучить 3 тис. працівників для моніторингу онлайн-трансляцій через часті випадки демонстрації насильства, вбивств і суїцидів.

Внучку Ірини Фаріон назвали Евою.

Державне агентство України з питань кіно відмовило у видачі прокатного посвідчення серіалу російського виробництва "Танкіст".

Він вимагає видати його Україні протягом двох тижнів.

У середу, 3 травня, львів'ян закликали кидати курити. Перехожим пропонували відмовитись від сигарет на користь яблук. Ініціатори акції обрали саме ці фрукти, бо кажуть: яблуко символ здорового способу життя.

Військовослужбовець однієї з бригад, яка виконує завдання у зоні бойових дій на Донбасі, помер під час планових занять з бойової підготовки.