Архів: 20.04.2017

Папа Римський Франциск у четвер, 20 квітня, призначив єпископа-помічника Львівської архиєпархії УГКЦ, владику Венедикта (Алексійчука), правлячим єпископом єпархії святого Миколая УГКЦ у Чикаго в США. Архієпископ і Митрополит Львівський владика Ігор заявив під час прес-конференції у Митрополитчих палатах УГКЦ, що ця звістка не стала несподіванкою, а навпаки була очікуваною.

Українська 16-річна дзюдоїстка Дар'я Білодід (48 кг) здобула перемогу на чемпіонаті Європи, що проходив у Варшаві.

Захопленого у Самарі нібито за підозрою в роботі на українську розвідку громадянина України депортували з Росії на територію «ДНР».

За документами "палац" оформлено як "установу охорони здоров'я та соціальної допомоги".

Національний банк України запустив в обіг нову пам'ятну монету, присвячену громадському діячу, історику, археографу, етнографу Миколі Костомарову.

Офіційна церемонія відкриття пісенного конкурсу відбудеться 7 травня в конгресно-виставковому центрі «Парковий».

Про відеотрансляцію подбав священик, аматор радіо

В ПАТ "Укрзалізниця" очікують отримати додаткові 7 млрд грн від підвищення тарифів, яке, згідно з фінпланом підприємства, має розпочатися 1 червня.

Екс-нардеп Микола Мартиненко у супроводі детективів НАБУ вийшов з будівлі, де розміщені депутатській приймальні, і сів у мікроавтобус антикорупційного бюро.

Лучниця Вероніка Марченко — найкраща спортсменка Львівщини у березні.

Президент Петро Порошенко підписав законопроект №3081-д про державну підтримку українського кінематографа.

У ДНЗ №136 «сторожовий» пес покусав п’ятирічну дівчинку.

З фасаду церкви Преображення Господа Нашого Ісуса Христа, що у самому центрі Львова (вул. Краківська, 21), зникли водостічні труби-ринви.

Що означають для України перші рішення Міжнародного суду ООН.

Вищий адміністративний суд залишив позов екс-генерального прокурора Віктора Шокіна щодо його поновлення на посаді без розгляду.