Архів: 18.04.2017

Кабмін з ініціативи прем'єр-міністра Володимира Гройсмана пропонує Верховній Раді скасувати відпустку для людей, які усиновили новонароджених дітей одразу з пологового будинку.

Слов'янська теплоелектростанція (Миколаївка, Донецька область) компанії Донбасенерго припинила виробництво електроенергії.

Вимушені канікули триватимуть упродовж цього тижня.

Фігурантами справ про шпигунство в Німеччині найчастіше стають громадяни Росії.

Переможниця телевізійного соцпроекту “Міс Львів-2015”, володарка титулу Miss International Ukraine-2015, львівська красуня Ніна Горинюк поїде у травні на конкурс “Міс Європа”, який цьогоріч відбудеться у Південній Кореї (Сеулі).

Таке рішення обґрунтовується необхідністю "захисту нашої демократії, верховенства права, а також прав і свобод громадян".

У понеділок, 17 квітня, в Тернополі правоохоронці врятували дітей, яких мати на добу залишила одних у квартирі.

Менеджер Бернд Бенте, який представляє інтереси 41-річного українського боксера Володимира Кличка, упевнений, що наш суперважковаговик не розпрощається з боксом після поєдинку з чемпіоном світу за версією IBF британцем Ентоні Джошуа.

Керівник Федерального агентства з державних резервів РФ Дмитро Гогін підтвердив, що Росія надає "гуманітарну підтримку" підприємствам Донбасу.

Інвестором виступає громадянин Великої Британії і Російської Федерації Грігорій Алєксандровіч Гусєльніков.

Міжнародний валютний фонд не братиме участі у програмі фінансової допомоги Греції, якщо країна досягне неприйнятного рівня заборгованості.

8 нардепів пропустили всі засідання Верховної Ради у квітні.

Або на підвіконні — також зійдуть і розквітнуть.

Будь-яка матуся уважно спостерігає за кожним новим рухом, звуком чи виразом обличчя свого малюка, намагаючись відгадати, що криється за ними.

Рак молочної залози – злоякісна пухлина, яка виникає при раковому переродженні нормальних клітин молочної залози.