Архів: 03.04.2017

ержавний бюджет в січні-березні отримав 179,933 млрд гривень доходів, що на 13,8% більше бюджетного розпису.

У підконтрольному Кремлю Залізничному суді Сімферополя 3 квітня проходить судове засідання у справі кримського журналіста, автора Радіо Свобода Миколи Семени.

оловні лікарі 15 комунальних медичних закладів Львова підписали колективне звернення до голови ЛОДА, уряду та президента з проханням допомогти з вивозом сміття з міста. Ситуація з вивозом сміття з міста є критичною, а при підвищенні температури повітря до 15 градусів у місті можуть поширюватись інфекційні захворювання.

Політик через "Укркомункбанк" «здійснював перерахування значних сум грошових коштів, які вимірюються у мільйонах доларів США» на підконтрольні йому ж компанії за кордоном.

Головою фракції Партії “Блок Петра Порошенка”обрано Артура Герасимова. Про це повідомили в прес-службі БПП.

Литовські політики та експерти підготували у березні два документи, в яких розглядається допомога для України як на двосторонньому, так і на міжнародному рівнях. 

У штабі АТО повідомляють, що проросійські бойовики зухвало порушують так званий "режим тиші".

Чотирнадцятирічний Владислав Ониськів із селища Ворохта Івано-Франківської області вразив суддів телевізійного шоу "Україна має талант. Діти".

Від оборудки державний бюджет щомісяця втрачав понад 13 мільйонів гривень.

Що Петро Порошенко показав у новій е-декларації.

За вирішення сміттєвого протистояння взялися нардепи від Львівщини.

Наразі частина відділень уже відновили свою роботу.

Керівники українських цирків протестують проти «псевдогуманного закону»

А минулої суботи від побаченого аж горло стиснуло: “наше” місце вигоріло вщент. Тут палили сухостій — і понищили кущі з деревами, уся місцина тепер обвуглена, чорна, немов пережила бомбардування…

Всесвітній банк готовий співпрацювати з Україною в напрямку оновлення стратегії розвитку державних банків і роботи з проблемною заборгованістю.