Архів: 20.03.2017

На Рівненщині, у бурштиновому краї, копачі сонячного каміння знову влаштували перестрілку з правоохоронцями. Неподалік села Клесів поліція виявила дві мотопомпи й хотіла доставити їх у райвідділ. Однак зробити це завадили понад два десятки агресивно налаштованих старателів.

Житель Одещини незаконно перевозив в автомобілі 13 автоматів АКС74-У, пістолет Макарова, 16 набоїв до нього, предмети для швидкого заряджання зброї.

Відбулася «інавгурація» новопризначеного керівника Львівського оперного театру Василя Вовкуна.

Кондитерський магазин «заднім числом» визнав помилку  щодо заборони в’їзду матерів з дитячими візочками

Спостережувальні камери зняли момент прильоту снарядів випущених бойовиками в районі населеного пункту Водяне.

Оприлюднено план об’їзду — через вулиці Некрасова, Рєпіна, Сагайдачного…

Після низки судових рішень та приписів управлінь міської ради паркінг на розі вул. Стрийської – Володимира Великого (навпроти видавництва “Вільна Україна”) таки «виселили». А колись, ще за радянських часів, на цьому місці була розкішна клумба з трояндами…

За фактом незаконної вирубки понад сотні дерев і чагарників на вул. Довбуша, 15 (регіонально-ландшафтний парк “Знесіння”), військова прокуратура Західного регіону України зареєструвала кримінальне провадження.

Голова Служби безпеки зазначив, що саме рішення про її заборону в'їзду ще не прийнято.

Експерти прогнозують ускладнення соціально-економічної ситуації.

Старійшині галицьких гумористів виповнилося 80 весен.

Бізнесмен помер у своєму маєтку в штаті Нью-Йорку у віці 101 року.

Про що писала газета «Правда Украины» 70 років тому.

Глава ФБР Джеймс Комі підтвердив, що відомство проводить розслідування щодо можливих зв’язків команди Трампа із Росією під час передвиборчої кампанії.

Скидається на те, що команда Порошенка-Луценка, після довгих вагань (і хочеться, і колеться), таки вирішила “валити” Садового.