Архів: 16.03.2017

 Рівно три роки тому відбувся незаконний «референдум» в Автономній Республіці Крим.

Верховна Рада України прийняла законопроект №4550 «Про внесення змін до статті 4 Закону «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» (щодо реалізації державних житлових програм).

У Львівській міській дитячій клінічній лікарні, що на вул. Пилипа Орлика, 4, у квітні відкриють «вікно життя» - місце, де люди зможуть анонімно залишати немовлят, від яких вони хочуть відмовитись.

Подія трапилася на заводі залізобетонних виробів.

Поліція Донеччини звернеться до генпрокурора із пропозицією зняти недоторканність та притягнути до відповідальності нардепа Володимира Парасюка через погрози співробітникам поліції та членам їхніх сімей.

У прокуратурі немає провадження стосовно Львівського міського голови Андрія Садового, а є провадження щодо пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі (Львівське комунальне підприємство «Збиранка»), в результаті якої загинуло чотири особи.

Наразі відомо про чотирьох загиблих.

Головний тренер футбольної збірної України Андрій Шевченко оголосив розширений список кандидатів національної команди  України для участі у зборі перед відбірковим матчем чемпіонату світу з хорватами.

Малиновський райсуд Одеси розглянув адміністративний протокол про порушення митних правил іноземним судном Sky Moon, складений Одеською митницею за ініціативою Військової прокуратури Південного регіону України.

У візових центрах запроваджують нову комп’ютерну систему, яка полегшить реєстрацію.

Брендовані автомобілі «Яндекс.таксі» поїхали зі Львова до... Запоріжжя.

Національний банк спростив купівлю іноземної валюти за деякими операціями, попит на валюту для проведення котрих не матиме дестабілізуючого впливу на ситуацію на валютному ринку.

В Україну прилетіли перші лелеки-бузьки. Бачили їх неподалік однойменного міста Буська.

Прийшли за грошима, які подружжя виручило за проданого бичка.

У зоні АТО загинув 18-річний боєць з Львівщини Володимир Князев.