Архів: 01.03.2017

Підвищення тарифів на світло в Україні, яке набуло чинності 1 березня, може бути не останнім, електроенергія продовжить дорожчати і в майбутньому.

Міністерство юстиції України запустило онлайн-сервіс відкриття і закриття фізичних осіб-підприємців, внесення змін до відомостей про діючих фізосіб-підприємців, відкриття юридичних осіб і внесення відомостей про них до єдиного державного реєстру на сайті «Будинок юстиції» та виконавчому урядовому порталі.

Своє рішення 56-річний Віктор Щир пояснив проблемами зі здоров’ям.

Загальна сума за укладеними у 2016 році договорами між підприємствами-учасниками ДК "Укроборонпром" та підприємствами Львівської області у рамках проведення робіт з виробничої кооперації та імпортозаміщення склала 160,2 млн грн.

Такими є результати підписаного 10 квітня 2015 року Меморандуму про співпрацю між ДК "Укроборонпром" та Львівською обласною державною адміністрацією.

Про це йшлося сьогодні, 1 березня, під час наради у ЛОДА за участі голови Львівської ОДА Олега Синютки і генерального директора ДК “Укроборонпром” Романа Романова. За словами очільника області, 32 підприємства Львівщини, завантажені замовленнями через систему ДК “Укроборонпром”, а обсяги замовлень за 2016 рік зросли на 50%.

"Сьогодні питома вага підприємств нашої області у структурі замовлень ДК “Укроборонпром” становть 6%", - повідомив Олег Синютка.

Говорячи про співпрацю у 2017 році, голова ЛОДА зауважив, що ставиться абсолютно досяжне завдання – збільшення кількості таких підприємств до 50 і зростання обсягів замовлень через ДК “Укроборонпром” для підприємств Львівщини – до 10% у загальній питомій вазі замовлень.

"Це дасть нам додатково не менше декількох сотень нових робочих місць", - повідомив Олег Синютка.

Як розповів генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов, 32 львівські підприємства, що співпрацюють з Концерном, постачають спеціальні сидіння для "Дозорів", паливо міри, фільтри, датчики для військової техніки та багато інших необхідних деталей.

"Ми би могли після розриву кооперації з РФ просто розмістити замовлення закордоном, але прагнемо дати роботу вітчизняним підприємствам, адже вони здатні закрити потреби оборонки", - заявив Роман Романов.

Слід зазначити, що особливістю підписаного Меморандуму між Львівською ОДА та Концерном стало укладання в його рамках окремої Угоди про співпрацю в бронетанковій галузі. Вказана Угода передбачає організацію широкої кооперації для виконання програм розвитку регіону та програм створення, виробництва, модернізації, ремонту і реалізації продукції військового призначення на базі ДП "Львівський бронетанковий завод" із залученням підприємств різних форм власності та фінансових установ.

"Розширення співробітництва можливе насамперед за рахунок налагодження випуску високотехнологічної продукції, залучення інвестицій у розвиток області для імпортозаміщення, підвищення конкурентоспроможності вітчизняного виробництва", - наголосив керівник "Укроборонпрому".

Допис у соціальних мережах спричинив переполох у військовому відомстві України.

Ребров заявив, що форвард іде в "Карпати".

Біля воріт івано-франківського палацу Потоцьких відбулася акція під назвою «Герої забутих будинків». Її організували представники ініціативи «Франківськ ЯкийТребаБерегти», щоб привернути увагу до будинків — пам’яток архітектури, які в аварійному стані і потребують ремонтно-реставраційних робіт.

Фани турецького клубу "Бурсаспор" напали на футболістів своєї улюбленої команди прямо в автобусі, розізлившись через поразку в матчі чемпіонату країни проти "Касимпаші"

Українські спортсмени викликали справжній фурор на Кубку світу з велоспорту на треку, який завершився в Каліфорнії (США). На заключному етапі наші співвітчизники здобули дві медалі - "золото" і "срібло". При цьому відразу троє українців стали переможцями Кубка світу.

13 лютого для жителів села Гішина Ковельського району Волині – велике престольне свято.

Факти націоналізації українських підприємств на території ОРДЛО будуть включені в міжнародні позови України проти Російської Федерації, як держави-агресора.

Військовий лікар – про роботу у зоні АТО, алкоголізм бійців та про те, за що соромно перед сином.

Білоруські «дармоїди», як  їх називає влада, платити не хочуть. Тож вийшли на вуличні протести.

Скажу відверто, мене аж ніяк не засмутила раптова смерть одіозного представника Росії в ООН упродовж останніх десяти років (2006 - 2017 рр.) Віталія Чуркіна, великого  недруга України, як реакція на це колишньої представниці США в ООН Саманти Пауер.

Російський співак, депутат Держдуми Росії Йосип Кобзон вважає, що його країні не варто брати участь в конкурсі Євробачення-2017 в Києві.