Архів: 09.02.2017

Міжнародний валютний фонд розраховує провести засідання Ради директорів щодо  третього перегляду програми EFF "протягом ближчих тижнів".

Державне підприємство «Укрпошта» не перераховує національним та місцевим газетам кошти за проведену передплату на 2017 рік.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення внесла низку змін до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

Громадянина Канади Антона Піліпа, який пропав безвісти в 2012 році, знайшли в джунглях Амазонки.

Науковці з'ясували, що діти, які народжуються в родині першими, зазвичай є більш розумними, ніж їхні брати та сестри, через низку чинників.

В австрійському Хохфільцені завершилася перша гонка Чемпіонату світу з біатлону - змішана естафета - в якій збірна України посіла 5-е місце.

Автор скандальних постанов уряду Румунії про пом'якшення кримінального законодавства, міністр юстиції Флорін Йордаке подав у відставку.

Уряд країни сподівається на приїзд українських працівників.

Заступник начальника одного з відділів ГУ ДФС у Херсонській області вимагав від підприємця 4,5 тис. дол. за «непомічання» порушень податкового законодавства.

Львівська міська рада прийняла програму розвитку пластового руху на 2017 рік. За це рішення на сесії, 9 лютого, проголосував 51 депутат.

Львівська міськрада затвердила програму відшкодування частини кредитів, отриманих співвласниками житлових будинків на впровадження енергоощадних технологій.

75 років тому українців почали вивозити на примусові роботи до Третього Рейху. Багатьом із остарбайтерів було по 12-16 років.

У слідчий ізолятор заарештованого екс-«регіонала» привозять хіба що для галочки.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка прокоментував для “ВЗ” ймовірні причини провокативних написів на паркані польського консуляту у Львові (напис “Наша земля”, на фасаді будівлі – червоні плями).

Мовні баталії, які зараз є предметом розгляду у стінах Конституційного Суду, вкотре перенеслися до Верховної Ради.