Архів: 30.12.2016

"Нафтогаз" підписав кредитну угоду на 478,285 млн євро з Світовим банком щодо фінансування імпорту компанією природного газу.

Він вимагав гроші від підрядника.

Хорватське Управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю (USKOK) у п'ятницю, 30 грудня висунуло обвинувачення про одержання хабаря двом громадянам цієї країни.

Йдеться про санкції, введені ЄС через російську агресію щодо України.

Учасники місії NEOWISE заявили про виявлення двох нових небесних тіл, які рухаються у напрямку до Землі.

Кабінет міністрів України дозволив аптекам упродовж січня торгувати ліками з переліку непатентованих міжнародних назв лікарських засобів.

У США Федеральне бюро розслідувань і Міністерство внутрішньої безпеки 29 грудня опублікували доповідь про кібератаки під час президентської кампанії.

Про це повідомляє прес-центр АТО.

Глава держави також доручив уряду забезпечити виготовлення необхідної кількості бланків військових квитків на замовлення Міноборони, СБУ і Служби зовнішньої розвідки України.

У п'ятницю в окупованому Криму відбуваються масові відключення електрики.

У свою чергу, ФГВ розпочав процедуру ліквідації.

У міністерстві підкреслюють, що ці вибори грубо порушують українське законодавство і міжнародне право.

Кабінет міністрів продовжив до 30 листопада 2017 року термін продажу державних пакетів акцій енергетичних компаній України.

Сьогодні, 30 грудня, у Львові презентували ситуаційний центр поліції, який забезпечить координацію дій усіх служб та підрозділів Нацполіції в області, а також буде основою для майбутньої єдиної системи управління й координації спільних заходів усіх екстрених служб області.

Щодо них МОК розпочав розслідування щодо можливих порушень антидопінгових правил.