Архів: 27.12.2016

Науковці з Університету Толедо (Огайо) визначили, чому партнери схильні до зради.

Національна рада на засіданні 27 грудня визначила переможців конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Тарифний комітет Міністерства інфраструктури України погодив запропоноване в проекті фінансового плану публічної акціонерної компанії «Укрзалізниця» підвищення тарифів на пасажирські та вантажні перевезення залізничним транспортом в 2017 році.

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій підписав законопроект №5180 про Вищу раду правосуддя, який передбачає наділення повноваженнями звільнення суддів.

За словами міністра, Україна отримає для цього 30 млн доларів допомоги.

Суд Європейського Союзу призупинив рішення Єврокомісії про збільшення доступу «Газпрому» до потужностей газопроводу OPAL — одного з відведень від Північного потоку.

Розширені санкції США проти компаній із Росії й анексованого Криму 27 грудня оприлюднені офіційно і набувають чинності.

Сьогодні, 27 грудня, бойовики 29 разів відкривали вогонь по позиціях сил АТО.

Печерський районний суд Києва відмовив адвокатам у відводі слідчого судді, яка розглядає клопотання Генеральної прокуратури про можливість заочного засудження колишнього президента України Віктора Януковича.

Експеримент із здійснення патронату над дитиною в Україні запроваджено з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2018 року.

За 11 місяців 2016 року обсяг отриманих Національним банком коштів від реалізації 170 об’єктів заставної нерухомості становив 443,7 млн грн.

37-річний захисник В'ячеслав Шевчук завершив кар'єру гравця у донецькому "Шахтарі". У поточному сезоні футболіст на поле не виходив.

Від грипу на Львівщині померла 4-річна дитина та 55-річна жінка.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб дозволив вкладникам, які мають рішення суду щодо виплати коштів, звертатися до фонду без виконавчих документів.

Нове дослідження показало, що популяція гепардів почала швидко скорочуватися.