Архів: 04.12.2016

Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко вважає, що Росію влаштовує роль "проти всіх" у міжнародних відносинах.

Усі 11 обстрілів у зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі протягом дня в неділю відбулися на Маріупольському напрямку.

Повного переходу на комплектування ЗС України виключно військовослужбовцями за контрактом наразі не розглядається.

Відома українська співачка Анастасія Приходько отримала почесну медаль і посвідчення за заслуги в зоні АТО.

3 грудня під час Великої Вечірні з Литією з нагоди свята Введення у храм Пресвятої Владичиці Нашої Богородиці і Приснодіви Марії в Архикатедральний Собор Святого Юра було урочисто внесено і виставлено для почитання Вифлеємську ікону Пресвятої Богородиці, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

За даним попереднього підрахунку голосів на виборах президента Австрії  перемагає колишній лідер "Зелених" Александер Ван дер Беллен.

За останні кілька днів на Гаваях випала рекордна кількість снігу.

Внаслідок ударів імовірно російської чи сирійської урядової авіації по місту Кафранбел у північно-західній провінції Сирії Ідліб загинула 21 людина, в тому числі 3 дитини.

Україна в стані запустити виробництво власної крилатої ракети та оперативно-тактичного ракетного комплексу, які складуть основу українських сил стримування.

У міністерства у справах окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України на даний час є щодо Криму дві основні проблеми - розміщення вимушених переселенців з анексованого Росією півострова та війна за інформаційний простір Криму.

В суботу ввечері, 3 грудня, на АЗС в селі Бартатів на трасі Львів-Шегині вибухнула вантажівка.

Опівночі 4 грудня в центрі фінського містечка Іматра (близько 200 км від Гельсінкі) були вбиті три жінки - голова міської ради та дві журналістки.

На Харківщині з гранатомета невідомі обстріляли будинок народного депутата України Ігоря Котвіцького.

У ДТП за участю пасажирського автобуса на федеральній автотрасі в Ханти-Мансійському автономному окрузі РФ загинули 10 осіб, з них 9 – діти від 12 до 14 років.

Керівники одного з місцевих підприємств привласнювали гроші громадян, обіцяючи своїм вкладникам захмарні прибутки від інвестицій.