Архів: 29.08.2016

Китайський фонд планує виділити кошти на транспортний маршрут через Україну.

Російські окупаційні війська не припиняють порушувати режим припинення вогню в зоні проведення АТО - сьогодні вони 30 разів відкривали вогонь по позиціях Збройних Сил України.

Цієї неділі, 28 серпня, у центрі Брюсселя відбувся святковий парад вишиванок за участі представників української громади та друзів України.

В штабі АТО володіють інформацією про підтверджені втрати в лавах проросійських бойовиків на Донбасі.

В Індонезії знайшли чоловіка, якому, згідно з документами, виповнилось 145 років.

Обсяг виробництва "Укроборонпрому" збільшився втричі за останні 2 роки.

З бетону стирчать небезпечні металеві штирі.

Білл Марлер понад 20 років займається судовими позовами, представляючи людей, котрі постраждали від харчових отруєнь. Для своїх клієнтів він відсудив у різних компаній 600 мільйонів доларів, а для себе зробив і корисні висновки – які продукти краще ніколи не брати до рота.

У Києві на проспекті Перемоги 91 у припаркованому біля будинку авто знайшли мертвого чоловіка.

Українці зможуть отримати компенсацію за неякісні послуги з електропостачання.

На День Незалежності у Львові був туристичний бум — приріст на 12,5%, попереду –  «оксамитовий» фестивально-форумний сезон.

Репортаж із залу суду у мукачівській справі.

Експерти аграрного ринку не виключають можливості здорожчання хліба та макаронних виробів в Україні уже восени, у зв`язку із монополізацією ринку.

Як повідомили в управлінні транспорту та зв’язку, беручи до уваги наказ про перекриття руху транспорту на вул Мечникова (від вул Пекарської до вул Шімзерів), для забезпечення доїзду пасажирів з мікрорайону Погулянка до центральної частини міста Львова, з 1 вересня до 31 жовтня буде курсувати тимчасовий автобусний маршрут «вул Вахнянина – пл. Соборна».

Доктор психологічних наук з Університету Каліфорнії Джеймс М. Бродуей і його асистентка Брітні Сандовал пояснили, чому з віком здається, що час іде швидше.