Архів: 04.02.2013

або Чому в Україні нема кому захищати права людини

Приватне спілкування? Забудьте! Усі розмови по мобільному можуть «моніторити»

Депутат від «Батьківщини» Олександр Бригинець буде вимагати відставки В’ячеслава Кириленка з посади заступника голови фракції.

Міністерство доходів і зборів України запропонувало ввести акцизні марки нового зразка з трирівневим захистом від підробки і збільшити вартість уже існуючих, як повідомляє прес-служба відомства.

З давніх пір люди намагаються з'ясувати, хто ж розумніший — кішки або собаки. Любителі кішок наводять аргумент, що собаки дурніші, оскільки в корі їхнього головного мозку вдвічі менше нейронів, ніж у кішок.

Народний депутат від Батьківщини Геннадій Москаль сумнівається, що один із захисників російськомовного населення в Україні Вадим Колесніченко вивчав у школі російську мову і літературу.

У списку найбільш інноваційних країн планети, який був створений агентством Bloomberg, Україна опинилася на 42-й позиції із 50 можливих.

Депутату Київради Олександру Пабату провели операцію, але лікарі не змогли врятувати око, яке постраждало внаслідок потрапляння в обличчя піротехніки. Про це УНН повідомило джерело у медичній сфері.

Мультиплікаційний фільм студії Діснея Ральф (Wreck-It Ralph) удостоївся п'яти премій Енні (Annie Award), повідомляється на офіційному сайті нагороди.

Головою правління "Державного експортно-імпортного банку України" з 1 лютого 2013 року призначений Віталій Білоус. Про це повідомила прес-служба "Укрексімбанку".