Найкращі футбольні аматори — у Миколаєві

Боротьба за золоті медалі і кубок тривала до останніх секунд

Тріумф переможців! Фото автора.

Футбольний клуб «Миколаїв» (Львівська область) став володарем Кубка України серед аматорів. Цей титул він здобув за підсумками двох матчів із ФК «Штурм» (селище Іванків Київської області). Перша фінальна зустріч цих команд 1 травня у Києві закінчилася внічию 2:2. 8 травня у Миколаєві суперники зіграли 1:1.

Перший тайм вирішального поєдинку у місті цементників пройшов на зустрічних курсах, у жорсткій силовій боротьбі, двічі після зіткнень гравцям Миколаєва надавали медичну допомогу.

Гра значно активізувалася, стала видовищнішою після перерви, гольові моменти виникали раз за разом. Небезпечно пробивав найкращий бомбардир турніру Назар Цюпка — м’яч прошмигнув повз штангу. Своєю чергою, футболісти з Київщини робили небезпечні контрвипади — виручав голкіпер миколаївців Мар’ян Бурмас.

Одним з найактивніших у господарів був молодий форвард Максим Качор. За три хвилини до завершення основного часу він віддав гострий пас на Андрія Піяйка, той на високій швидкості з флангу вирізав націлену передачу у центр воротарського майданчика, де її замкнув досвідчений Назар Цюпка.

Андрій Піяйко і Максим Качор розпочали гольову атаку... Фото автора.
...А Назар Цюпка її успішно завершив. Фото автора.

Але про перемогу миколаївцям думати було передчасно. На третій доданій арбітром хвилині під час метушні у штрафному майданчику гості проштовхнули м’яч у чужі ворота. Втім, на більше вони не спромоглися. За рахунок більшої кількості забитих голів на виїзді ФК «Миколаїв» став володарем престижного трофея.

Нагороду отримує президент ФК "Миколаїв" Микола Оприск. Фото автора.

Кращими гравцями фінального матчу стали Сергій Шевчук («Штурм») та Назар Цюпка (ФК «Миколаїв»). Гості отримали срібні медалі, господарі - золоті медалі і гарний сріблястий кубок. А також — гучні оплески від уболівальників, які на заповнених трибунах стадіону «Міський» побачили цікавий, сповнений драматизму футбол.

На перемогу своїх одноклубників надихав капітан команди Григорій Коваль. Фото автора.
Цей кубок прописався у Миколаєві. Фото автора.